Play-off
Štvrťfinále
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Sobotskí draci - Fighters Spišská Belá
Štvrťfinále (1. zápas) |
7:0 06.05.2017 10:00 |
|
Fighters Spišská Belá - Hbc Sobotskí draci
Štvrťfinále (2. zápas) |
2:12 07.05.2017 10:00 |
|
HbK Učko - HC Storm
Štvrťfinále (1. zápas) |
2:1 06.05.2017 11:30 |
|
HC Storm - HbK Učko
Štvrťfinále (2. zápas) |
1:4 07.05.2017 11:30 |
Semifinále
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - HbK Učko
Semifinále (1. zápas) |
6:5 13.05.2017 10:00 |
|
HbK Leopoldov PP - Hbc Sobotskí draci
Semifinále (1. zápas) |
9:2 14.05.2017 10:00 |
|
HbK Učko - Aqualand Predators Poprad
Semifinále (2. zápas) |
4:10 14.05.2017 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - HbK Leopoldov PP
Semifinále (2. zápas) |
20.05.2017 10:30
pridať výsledok |
Finále
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - HbK Leopoldov PP
Finále (1. zápas) |
4:1 27.05.2017 11:00 |
|
HbK Leopoldov PP - Aqualand Predators Poprad
Finále (2. zápas) |
3:7 28.05.2017 11:00 |
|
Aqualand Predators Poprad - HbK Leopoldov PP
Finále (3. zápas) |
01.06.2017 18:00
pridať výsledok |
Základná časť
1. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - HC Storm
1. kolo |
5:4 s.n. 11.09.2016 10:00 |
|
HbK Leopoldov PP - HbK Učko
1. kolo |
5:7 11.09.2016 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - Fighters Spišská Belá
1. kolo |
16:0 11.09.2016 13:00 |
2. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Učko - Hbc Sobotskí draci
2. kolo |
5:0 18.09.2016 10:00 |
|
Fighters Spišská Belá - HC Storm
2. kolo |
0:5 kont. 18.09.2016 11:30 |
|
HbK Leopoldov PP - Aqualand Predators Poprad
2. kolo |
6:2 18.09.2016 13:00 |
3. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Leopoldov PP - Hbc Sobotskí draci
3. kolo |
3:1 25.09.2016 10:00 |
|
Fighters Spišská Belá - Aqualand Predators Poprad
3. kolo |
2:6 25.09.2016 11:30 |
|
HC Storm - HbK Učko
3. kolo |
0:2 25.09.2016 13:00 |
4. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Leopoldov PP - Fighters Spišská Belá
4. kolo |
5:3 30.09.2016 16:00 |
|
Aqualand Predators Poprad - HbK Učko
4. kolo |
6:3 02.10.2016 10:00 |
|
HC Storm - Hbc Sobotskí draci
4. kolo |
8:1 02.10.2016 13:00 |
5. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Učko - Fighters Spišská Belá
5. kolo |
7:0 09.10.2016 10:00 |
|
HC Storm - HbK Leopoldov PP
5. kolo |
0:4 09.10.2016 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - Aqualand Predators Poprad
5. kolo |
1:4 09.10.2016 13:00 |
6. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fighters Spišská Belá - Hbc Sobotskí draci
6. kolo |
0:7 23.10.2016 10:00 |
|
HC Storm - Aqualand Predators Poprad
6. kolo |
6:5 s.n. 23.10.2016 11:30 |
|
HbK Učko - HbK Leopoldov PP
6. kolo |
2:3 23.10.2016 13:00 |
7. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - HbK Leopoldov PP
7. kolo |
7:3 30.10.2016 10:00 |
|
Hbc Sobotskí draci - HbK Učko
7. kolo |
5:3 30.10.2016 11:30 |
|
HC Storm - Fighters Spišská Belá
7. kolo |
1:3 30.10.2016 13:00 |
8. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - Fighters Spišská Belá
8. kolo |
7:0 06.11.2016 00:00 |
|
HbK Učko - HC Storm
8. kolo |
5:0 kont. 19.03.2017 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - HbK Leopoldov PP
8. kolo |
1:3 02.04.2017 10:00 |
9. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fighters Spišská Belá - HbK Leopoldov PP
9. kolo |
1:13 13.11.2016 10:00 |
|
HbK Učko - Aqualand Predators Poprad
9. kolo |
4:6 13.11.2016 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - HC Storm
9. kolo |
3:1 13.11.2016 13:00 |
10. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fighters Spišská Belá - HbK Učko
10. kolo |
4:6 20.11.2016 11:30 |
|
HbK Leopoldov PP - HC Storm
10. kolo |
5:2 20.11.2016 13:00 |
|
Aqualand Predators Poprad - Hbc Sobotskí draci
10. kolo |
3:2 s.n. 09.04.2017 11:30 |
11. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Hbc Sobotskí draci - Fighters Spišská Belá
11. kolo |
4:2 19.03.2017 10:00 |
|
HbK Leopoldov PP - HbK Učko
11. kolo |
4:3 19.03.2017 13:00 |
|
Aqualand Predators Poprad - HC Storm
11. kolo |
0:5 kont. 02.04.2017 11:30 |
12. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fighters Spišská Belá - HC Storm
12. kolo |
1:4 26.03.2017 10:00 |
|
HbK Učko - Hbc Sobotskí draci
12. kolo |
4:5 s.n. 26.03.2017 11:30 |
|
HbK Leopoldov PP - Aqualand Predators Poprad
12. kolo |
2:4 26.03.2017 14:30 |
13. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Fighters Spišská Belá - Aqualand Predators Poprad
13. kolo |
0:5 kont. 09.04.2017 09:00 |
|
HbK Leopoldov PP - Hbc Sobotskí draci
13. kolo |
2:5 09.04.2017 10:00 |
|
HC Storm - HbK Učko
13. kolo |
3:4 09.04.2017 13:00 |
14. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
Aqualand Predators Poprad - HbK Učko
14. kolo |
4:3 16.04.2017 10:00 |
|
HbK Leopoldov PP - Fighters Spišská Belá
14. kolo |
6:4 16.04.2017 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - HC Storm
14. kolo |
3:2 16.04.2017 13:00 |
15. kolo
Zápas | ||
---|---|---|
HbK Učko - Fighters Spišská Belá
15. kolo |
2:5 23.04.2017 10:00 |
|
HC Storm - HbK Leopoldov PP
15. kolo |
2:1 23.04.2017 11:30 |
|
Hbc Sobotskí draci - Aqualand Predators Poprad
15. kolo |
6:2 23.04.2017 13:00 |